Про нас

Купуйте нові й уживані гаджети прямо з США з гарантією за доступними цінами. Шукаємо та привозимо конкретну модель під персональне замовлення клієнта у найкоротші терміни. Також, у нас можна продати старий гаджет і купити новий, сплативши лише різницю в ціні.

Уживані пристрої на гарантії після покупки - 3 місяці. На нову техніку гарантія – 1 рік. За бажанням можна оформити додаткову гарантію за готельну плату.

Вся техніка проходить ретельний відбір та тестування нашими фахівцями перш ніж потрапити до нашого магазину. Тому ми точно впевнені в якості та характеристиках кожної моделі. У нас представлена повна лінійка Apple: iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch, AirPods.

Пропонуємо наступний супровід гаджетів: ремонт, технічне обслуговування, обклеювання захисного скла, асортимент чохлів, великий вибір аксесуарів. Надсилаємо товар у день замовлення за передоплатою. Продаємо оптом та в роздріб.

Компанія Apple давно поставила високі стандарти якості, чим назавжди змінила підхід до вибору техніки. Опрацьована естетика та увага до деталей перетворюють використання цих гаджетів на особливий приємний процес. Продукти Apple доповнюють одна одну. Це єдина екосистема, в якій комфорт, якість та елегантність виводять користувача на новий рівень емоції. Знаємо, що цього вартий кожен наш клієнт.

Користуватися продуктами цього бренду – одне задоволення. Ця техніка надійна, практична та функціональна. Кожна деталь добре продумана. Ми отримуємо десятки позитивних відгуків покупців, які зазначають, що цією технікою легко користуватися.

Instagram
Telegram
Facebook
Messenger
Viber
+38 (095) 833 12 90
info@matviez.com