Sony PlayStation VR2

Sony PlayStation VR2

Артикул: 04924
В наявності
Не чекайте завтра, придбайте бажаний товар зараз, та оплачуйте частинами потім
Тип
VR-шлем
Сумісний з пристроєм
PlayStation 5

Екран та технологія екрану

Розширення та технологія

• Тип дисплея OLED
• Роздільна здатність екрану 4К (4000 х 2040)
• Макс. частота оновлення 120 Гц
• Підключення Дротове
• Джерело сигналу PS5

Додатково

Додаткова інформація

• Охоплення поля зору (панорама) 360°
Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2 Sony PlayStation VR2

Опис товару

Sony PlayStation VR2

Пориньте у неймовірні світи за межею реальності

Випробуйте нове покоління ігор віртуальної реальності з приголомшливими візуальними ефектами 4K та HDR, жанроутворюючі шедеври та унікальні хіти завдяки революційній гарнітурі PlayStation VR2 та контролеру PlayStation VR2 Sense.

Нове покоління ігор у віртуальній реальності

Інноваційна технологія PlayStation VR2 Sense дозволяє пережити незвичайні емоції та відчути життя по-новому завдяки витонченій вібрації гарнітури, технології 3D-звуку, точному відстеженню очей, розпізнаванню торкання пальців, тактильній зворотному зв'язку та адаптивним спусковим гачкам контролера PS VR2 Sense.

ОЧІ - НАЙКРАЩИЙ СВІДОК

Завдяки обчислювальній потужності нового покоління консолі PlayStation 5 разом з новими оптичними можливостями ви не пропустите жодної важливої ​​деталі ігрового процесу або неосяжних ігрових локацій – вирази обличчя персонажів виглядають надзвичайно реалістично, а футуристичні світи дихають життям.

Найдрібніші деталі у широкому масштабі

Два OLED-дисплеї з роздільною здатністю 2000 x 2040 забезпечують приголомшливе зображення з 4K і HDR зі швидкістю до 120 кадрів на секунду, що в 4 рази перевищує роздільну здатність оригінальної PlayStationVR.

Точне відстеження очей

Демонструйте свою індивідуальність новими реалістичними способами завдяки технології відстеження погляду, що відображає вашу міміку на обличчі персонажа, посилює реалізм та додає інтерактивності взаємодії з іншими гравцями у спільних іграх чи командних чатах.

Неймовірно чітке фокусування

Розглядайте кожен елемент у найдрібніших деталях завдяки передовим технологіям завантаження світу, які покращують візуальне сприйняття тих елементів, на які ви дивитеся, – при збереженні стабільної продуктивності гри.

Дослідіть яскраві світи

Перенесіться в епіцентр віртуальних ігрових світів завдяки полю огляду в 110°, а регульовані лінзи Френеля дозволяють налаштувати відстань між лінзами відповідно до відстані між очима для отримання оптимального зображення на екрані.

Поліпшене занурення у гру з технологією 3D-звуку

Відчуйте, як персонаж стоїть у вас за спиною, коли він шепоче щось вам на вухо, знаходьте друзів і ворогів по звуку стрілянини або луні кроків і пориньте у неймовірно реалістичне звукове середовище: звук у грі на ходу адаптується до вашого положення та руху вашої голови завдяки технології Tempest 3D AudioTech.

ВІДЧУЙТЕ НОВИЙ ВИМІР ГРИ

Технологія PlayStation VR2 Sense ще більше занурює і дарує більше вражень, вдихаючи життя у нові захопливі світи.

Віддача гарнітури

Ледве вловима вібрація гарнітури, що створюється одним вбудованим мотором, додає тактильних відчуттів, коли ви занурюєтеся в гру – ви навіть відчуєте, як стріла розрізає повітря над вашою головою, і відчуєте тягу автомобіля, що несеться на всій швидкості.

Представляємо контролер PlayStation VR2 Sense

По-новому взаємодійте з віртуальними світами за допомогою тактильного зворотного зв'язку, адаптивних спускових гачків, точного відстеження та розпізнавання торкання пальців – все це можливо завдяки унікальному ергономічному дизайну.

Тактильний зворотній зв'язок

Відчуйте реалістичний відгук на свої дії у грі. Від ледь відчутних вібрацій до сильних пульсацій: у ваших руках буде віддаватися величезний спектр відчуттів з гри, даруючи вам нові тактильні відчуття в іграх для PS VR2.

Адаптивні спускові гачки

Ви натягуєте брязкітну тятиву, щось давите голими руками або зброя заклинила в розпал битви – адаптивні спускові гачки динамічно опираються натисканню.

Розпізнавання дотику пальців

Доторкніться до віртуального світу – вам навіть не знадобиться натискати кнопку, оскільки технологія розпізнавання торкання пальців дозволить контролеру відтворити реалістичні рухи і жести.

Повна свобода гри

Відчуйте незрівнянне почуття занурення в гру – нова гарнітура забезпечує ще більше комфорту, а округла форма контролера PS VR2 Sense робить взаємодію з ним максимально природною.

• Розумний дизайн - Завдяки інноваційному округлому дизайну контролера PS VR2 Sense, який точно відтворює рухи і жести обох рук – весь світ буде у вас на долоні.
• Точне керування - Візьміть у свої руки ігрове спорядження та інтуїтивно взаємодійте з віртуальним світом навколо вас, використовуючи аналогові джойстики та кнопки дій, а також кнопку «захоплення» ігрових предметів.
• Зовнішнє відстеження - Вільно досліджуйте нові світи завдяки чотирьом камерам стеження, вбудованим у гарнітуру, які фіксуватимуть кожен рух – зовнішня камера більше не потрібна.
• Більше комфорту - Проводьте у грі більше часу завдяки легким та регульованим лінзам Френеля, вентиляційним отворам для забезпечення циркуляції повітря та запобігання запотіванню, а також регульованим ремінцям гарнітури для ідеальної фіксації на голові.

Швидше починайте гру

Просто підключіть кабель USB до консолі PS5 – і все готово. Звільніть ігрову зону від предметів, запустіть гру, насолоджуйтесь матеріалами, створеними не для віртуальної реальності, у кінематографічному режимі або дізнайтеся, що відбувається в реальному світі, одним натисканням функції наскрізного огляду.

Читати повністю

Sony PlayStation VR2

Instagram
Telegram
Facebook
Messenger
Viber
+38 (095) 833 12 90
info@matviez.com