EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

Артикул: 03679
В наявності
(+2 000 грн)
(+4 000 грн)
Не чекайте завтра, придбайте бажаний товар зараз, та оплачуйте частинами потім
EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU) EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU) EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU) EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU) EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

Опис товару

EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

EcoFlow Smart Generator - розумне живлення для надзвичайних ситуацій

Коли трапляються тривалі аварійні відключення електроенергії, ми потребуємо стабільного джерела живлення, щоб залишатися в безпеці.

EcoFlow Smart Generator - це інтелектуальний генератор, який може продовжити роботу вашої зарядної станції EcoFlow або використовується безпосередньо для живлення побутових пристроїв у разі відключення електроенергії.

Поповнення заряду ваших портативних станцій

Генератор може заряджати портативні зарядні станції EcoFlow DELTA Pro або DELTA Max, коли у вас немає доступу до електроенергії. Він забезпечує більш швидку зарядку, більш високу ефективність та менші втрати енергії у порівнянні зі звичайними генераторами.

EcoFlow Smart Generator запускається автоматично, коли портативна станція досягає низького рівня заряду та повторно заряджає пристрій. Коли станція DELTA досягає повного заряду, сам генератор зупиняє двигун.

Як аварійне харчування ваших приладів - безпечне використання понад усе

Безпечно використовувати генератор можна у місцях із достатньою вентиляцією повітря. При необхідності під'єднайте до генератора домашні прилади - холодильник, телевізор або освітлення використовуйте додаткові подовжувачі.

Для EcoFlow безпека користувачів перш за все. Саме тому генератор оснащений спеціальним датчиком та сигналізацією, яка автоматично вимикає генератор, коли рівень CO буде надто високим. Так ви точно будете знати, чи безпечно знаходитися поряд з пристроєм, коли він в роботі.

Економічність

Smart Generator заряджає вашу портативну станцію безпосередньо від постійного струму, на відміну від інших генераторів, що підвищує ефективність приблизно на 10%, заощаджуючи ваш час та гроші.

Повний бензобак, об'ємом 4 л, дозволить заряджати та втричі збільшити ємність вашої DELTA Max або вдвічі DELTA Pro.

Від генератора ви також можете постійно живити ваші пристрої: 4 л бензину А-95 вистачить на 3.5 години безперервного живлення найпотужніших приладів 1800 Вт-год (1900 Вт-год скачки навантаження). Для підключення меншої потужності можна налаштувати меншу вихідну потужність.

Віддалене управління

Функція дистанційного керування дозволяє увімкнути розумний генератор на відстані за допомогою програми EcoFlow. Програма дозволяє повністю контролювати роботу EcoFlow Smart Generator одним натисканням кнопки.

Коли рівень заряду DELTA Pro/Max впаде до встановленого рівня заряду, Smart Generator може автоматично увімкнутися, щоб зарядити пристрій, а потім вимкнеться, коли роботу буде виконано. Все це можна налаштувати та керувати у програмі EcoFlow.

Читати повністю

EcoFlow Smart Generator (GasEB-EU)

Instagram
Telegram
Facebook
Messenger
Viber
+38 (095) 833 12 90
info@matviez.com