Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01)

Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01)

Артикул: 04911
В наявності
(+2 000 грн)
(+4 000 грн)
Не чекайте завтра, придбайте бажаний товар зараз, та оплачуйте частинами потім
Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01) Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01) Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01) Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01)

Опис товару

Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01)

Пилосос Dyson Gen5detect Absolute

Найпередовіша на сьогодні технологія пилососів. З вагою 3,5 кг і інноваційними передовими технологіями. Gen5detect™ переконує високою потужністю всмоктування та високоефективною системою фільтрів HEPA з технологією виявлення пилу та науковими доказами на дисплеї.

Найсучасніший бездротовий пилосос Dyson на сьогодні

Тонка насадка для підлоги Slim Fluffy з функцією виявлення пилу робить частинки пилу та бруду видимими на твердих підлогах, які не видно неозброєним оком.

П’єзоелектричний датчик обчислює кількість і розмір всмоктуваних частинок і автоматично збільшує потужність всмоктування для більшої кількості пилу.

Найдовший час роботи Дайсона на сьогодні. Незмінно висока потужність всмоктування до 70 хвилин.

Найвища потужність всмоктування Dyson

Dyson Gen5detect™ має наш найшвидший і найпотужніший двигун. Він працює зі швидкістю 135 000 об/хв, що забезпечує найвищу потужність всмоктування Dyson серед бездротових пилососів.

Gen5detect™ вловлює навіть віруси

Високоефективний пилосос із фільтром HEPA вловлює 99,99% частинок розміром до 0,1 мікрон. Для чистішого та гігієнічного дому.

Робить видимим вдвічі більше невидимого пилу

Нова насадка Slim Fluffy для підлоги з функцією виявлення пилу дозволяє побачити мікроскопічні частинки пилу та бруду, які неможливо побачити неозброєним оком. Яскравіший промінь світла Gen5detect™ має радіус дії 300 мм, тож ви нічого не пропустите.

Точно вирівняний світловий промінь

Спеціальна лінза поширює світло у формі віяла, рівно на 1,5° вниз і на висоті 7,3 мм над землею, щоб освітлювати пил і бруд, а не землю.

Перетворіть Gen5detect™ на потужний ручний пилосос

Готовий до використання одним клацанням – для очищення невеликих площ. Вбудована насадка для пилу та щілин Gen5detect™ одразу готова до використання.

Час роботи до 70 хвилин

Dyson Gen5detect™ пропонує наш найдовший час роботи, що робить його ідеальним для глибокого очищення вашого будинку. Його можна гнучко використовувати для чищення важкодоступних місць під диванами, на сходах і на високих місцях на полицях.

Насадка для підлоги Digital Motorbar™

Інтелектуально адаптує потужність всмоктування до різних типів підлоги. Ламелі для видалення волосся автоматично звільняють щітку від волосся під час прибирання.

Насадка для волосся

Видаляє пил і шерсть з лежаків домашніх тварин, автомобільних сидінь і сходів. Конічна щітка з технологією розплутування волосся розгортає волосся по спіралі та швидко змітає його прямо в смітник.

Нове зручне вмикання/вимикання однією кнопкою

Бездротовим пилососом із фільтром HEPA можна легко керувати одним натисканням кнопки – без тригера.

Перероблена ручка для більшого комфорту

Оновлена ​​ергономічна ручка забезпечує кращу зручність у користуванні та зручніше прибирання.

Читати повністю

Dyson Gen5 Detect Absolute (447329-01)

Instagram
Telegram
Facebook
Messenger
Viber
+38 (095) 833 12 90
info@matviez.com